HP COMPAQ TABLET TC1000, TC1100, TC4200 PRESARIO 2200 SERİSİ, 2800, B1000, B2000, B3000, C300, C500, C700, F500, F700, M200, V1000, V2100, V2200, V2300, V2400, V2500, V2600, V2700, V3000, V3100, V3200, V3300, V3400, V3500, V4000, V5000, V6000, V6100, V6200, V6300, V6400, V6500, PAVILION DV1000 SERİSİ, DV1100, DV1200, DV1300, DV1400, DV1500, DV1600, DV1700, DV2000, DV2100, DV2200, DV2300, DV4000, DV4100, DV4200, DV4300, DV4400, DV5000 ve diğerleri için!
Temel parametreler
| Ürün serisi | hP için 90W Dizüstü Bilgisayar AC Adaptörü |
| Giriş voltajı/Giriş frekansı | 100-240v 50-60hz |
| Çıkış voltajı/Çıkış akımı | 18.5V 4.9A |
| Statik kayıp | ≤0.1W |
| Çıkış dalgalanması | ≤200mV |
| Çıkış verimliliği | ≥88% |
| Koruma | Aşırı voltaj koruması/Aşırı akım koruması |
| Kısa devre koruması/Sıcaklık koruması |
Diğer parametreler
| AC port | C5/C7 Kablo Bağlantısı |
| AC kablo Seçenekleri | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC hattı uzunluğu/DC uçları | Özelleştirilebilir |
| Ürün Boyutu | 128.0*51.2*32.9mm |
| Ürün Rengi | Siyah/Beyaz |







