iPhone 16 15 töltő gyorstöltéssel, 3 darabos 20 W-os USB C töltő adapter 6 láb hosszú Type C kábellel, USB C falitöltő az iPhone 16/15/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max készülékekhez
Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | PD 20W USB-C tápegység |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A |
| Statikus veszteség | ≤0,1 W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥85.48% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb paraméterek
| zongorászti Szabvány | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Csatlakozó típusa | AC bemenet 2 csatlakozó |
| DC kimenet Type-C, Lightning | |
| Termék mérete | 43*27.5*41.5mm |
| Termék szín | Fehér/Fekete |










