130W USB C laptop töltő, kompatibilis a Dell-lel
Kompatibilis a Dell XPS 15 töltőjével: Dell XPS 15 7590 9530 9550 9560 9570; Dell Precision M2800 M3800 5510 5520 5530 5540; Dell Inspiron 13 15 17 7347 7348 7348 2-in-1 7459 7501 7640 7620 7630 7420 7430 7510; Dell Vostro 7500 7590
Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | 130W USB C laptop töltő, kompatibilis a Dell-lel |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | 5V/1A, 20V/4,5A, 20V/6,5A |
| Statikus veszteség | ≤0.3W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥88% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb paraméterek
| AC csatlakozó | C5/C7 kábelcsatlakozó |
| AC kábel opcionális | EU/US/AU/CN/UK |
| DC kábel hossza/DC csatlakozók | Testreszabható |
| Termék mérete | 143.5*67.3*23.2mm |
| Termék szín | Fekete |










