Kompatibilis a Microsoft Surface Pro 3/4/5/6/7, Laptop 1/2/3/4/5. generációja és Book 1/2 modellekkel
Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | 44 W-os gyors töltő tápegység, váltóáramú adapter |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | 15 V, 2,58 A |
| Statikus veszteség | ≤ 0,5 W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥88% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb paraméterek
| AC csatlakozó | C7/C8 kábelcsatlakozó |
| AC kábel opcionális | EU/Egyesült Királyság/USA/Kína/Ausztrália |
| DC kábel hossza/DC csatlakozók | Testreszabható |
| Termék mérete | 90,5 × 50,5 × 23,2 mm |
| Termék szín | Fekete |







