Делл Ноутбук 4.5*3.0мм ДЦ адаптер 19.5В 4.62А Компатибилан са Делл 6Х22Т 06Х22Т АА90ПМ111
Основни параметри
| Серија производа | 90Вт лаптоп АЦ адаптер за ДЕЛЛ |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 19.5В 4.62А |
| Статички губитак | ≤ 0,1 Вт |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥88% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| АЦ порт | С5 / С7 Кабловски конектор |
| ЦА кабел Оптиона | Уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно. |
| Дужина линије ЦС/врхови ЦС | Усавршава се |
| Величина производа | 128,0*51,2*32,9 мм |
| Боја производа | ЦАРНО/БЕЛО |







