Адаптер за лаптоп за пуњење/снабдевање 19.5V 6.15A 120W 5.5*2.5мм за Ленова ИДЕАПАД Y400/Y500 ИдеаПад Y570 ИдеаПад Y580 АДП-120Л, И580-2093-4Ю, И580
Основни параметри
| Серија производа | 120Вт лаптоп АЦ адаптер за ЛЕНОВО |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 19.5В 6.15А |
| Статички губитак | ≤0,21 Ват |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥88% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| АЦ порт | С5 / С7 Кабловски конектор |
| ЦА кабел Оптиона | Уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно. |
| Дужина линије ЦС/врхови ЦС | Усавршава се |
| Величина производа | 169.7*65.2*38.6 |
| Боја производа | Црн |







