90Вт УСБ Ц лаптоп пуњач компатибилан са Деллом
Компатибилан са Dell Latitude 3380 3390 3379 3400 3500 5175 5179 5285 5285 5289 5289 2 у 1 5290 5300 5300 2 у 1 5300 2 у 1 Хром 5310 5310 2 у 1 5400 5400 Хром 5401 5410 5411 5501 5510 55
Основни параметри
| Серија производа | 90Вт УСБ Ц лаптоп пуњач компатибилан са Деллом |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 5В/3А,9В/3А,15В/3А,20В/4.5А |
| Статички губитак | ≤0.3W |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥88% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| АЦ порт | С5 / С7 Кабловски конектор |
| ЦА кабел Оптиона | ЕУ/САД/АУ/ЦН/УК |
| Дужина линије ЦС/врхови ЦС | Усавршава се |
| Величина производа | 130.1*67.3*23.2mm |
| Боја производа | Црн |









