Компатибилан са Lenovo Y40、Y40-70、Y40-80、Y50、Y70;Y50 Touch、Y50-70(20349 80DT、20378 80EJ);Y50-80(20401 80FC、20402 80FD);Y70、Y70-70(20350 80DU);Y70-80(
Основни параметри
| Серија производа | 135Вт Адаптер за лаптоп за ЛЕНОВО |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 20В 6,75А |
| Статички губитак | ≤0,21 Ват |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥88% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| АЦ порт | С5 / С7 Кабловски конектор |
| ЦА кабел Оптиона | Уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно. |
| Дужина линије ЦС/врхови ЦС | Усавршава се |
| Величина производа | 169.7*65.2*38.6 |
| Боја производа | Црн |







