19.5V 6.7A AC/DC-adapter kompatibel med Dell VJCH5 LA130PM121 PA-1131-28D1 450-19105 450-12071 DHYM1 PA130PE1-00 DA130PE1-00 NADP-130AB B PA-1131-02D HP-AD130B13P 130W strydforsyning oplader
Grundlæggende parametre
| Produktserie | 130 W laptop AC-adapter til DELL |
| Indgangsspænding/Indgangsfrekvens | 100-240V 50-60Hz |
| Udgangsspænding/Udgangsstrøm | 19.5V 6.7A |
| Stille tab | ≤0,21W |
| Udsving i output | ≤ 200 mv |
| Udskriftseffektivitet | ≥88% |
| Beskyttelse | Overbelastningsbeskyttelse/Overstrømsbeskyttelse |
| Kortslutningsbeskyttelse/Temperaturbeskyttelse |
Andre parametre
| AC-port | C5/C7 kabelstik |
| AC-kabel, valgfrit | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC-ledningslængde/DC-tips | Tilpasningsbar |
| Produktstørrelse | 169.7*65.2*38.6 |
| Produktfarve | Sort |







