HP COMPAQ TABLET TC1000, TC1100, TC4200 PRESARIO ALLE I SERIEN 2200, 2800, B1000, B2000, B3000, C300, C500, C700, F500, F700, M200, V1000, V2100, V2200, V2300, V2400, V2500, V2600, V2700, V3000, V3100, V3200, V3300, V3400, V3500, V4000, V5000, V6000, V6100, V6200, V6300, V6400, V6500, PAVILION ALLE I SERIEN DV1000, DV1100, DV1200, DV1300, DV1400, DV1500, DV1600, DV1700, DV2000, DV2100, DV2200, DV2300, DV4000, DV4100, DV4200, DV4300, DV4400, DV5000 og så videre!
Grundlæggende parametre
| Produktserie | 90 W laptop AC-adapter til HP |
| Indgangsspænding/Indgangsfrekvens | 100-240V 50-60Hz |
| Udgangsspænding/Udgangsstrøm | 18,5 V 4,9 A |
| Stille tab | ≤0,1 W |
| Udsving i output | ≤ 200 mv |
| Udskriftseffektivitet | ≥88% |
| Beskyttelse | Overbelastningsbeskyttelse/Overstrømsbeskyttelse |
| Kortslutningsbeskyttelse/Temperaturbeskyttelse |
Andre parametre
| AC-port | C5/C7 kabelstik |
| AC-kabel, valgfrit | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC-ledningslængde/DC-tips | Tilpasningsbar |
| Produktstørrelse | 128,0*51,2*32,9mm |
| Produktfarve | Sort/Hvid |







