VOEDINGSSPECIFICATIES - Maximaal vermogen: 65W ~ 20V 3,25A / 15V 3A / 9V 3A, Ingangsspanning: 100-240V, Originele Lenovo USB-C-lader, AC-adapter voor laptop, stroomkabel
Compatibel met Asus ZenBook (OLED UX325) (OLED UX363) (OLED UX371), UX325 UX363 UX370 UX370UA UX390UA UX393 UX425 UX435 UX482 UX490UA, UM425 UM425UA Q325UA, ExpertBook B9 B9450FA B9 B9450CEA, Compatibel met Asus VivoBook S435 S435EA
Basisparameters
| Productserie | 65 W USB-C-AC-adapter |
| Ingangsspanning/Ingangsfrequentie | 100-240v 50-60hz |
| Uitgangsspanning/Uitgangsstroom | 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3,25 A |
| Statische verlies | ≤0,1W |
| Uitgangsrimpel | ≤200mV |
| Uitkomst efficiëntie | ≥88% |
| Bescherming | Beveiliging tegen te hoge spanning/te hoge stroom |
| Kortsluitbeveiliging/Temperatuurbeveiliging |
Andere parameters
| AC-steek | Niet verwisselbaar |
| AC-kabel optioneel | EU-/VS-/CN-/UK-/Indiase stekker |
| DC-lijnlengte/DC-punten | Aanpasbaar |
| Productgrootte | 75 × 75 × 38 × 28,5 mm |
| Product Kleur | Zwart/Wit |




