STRØMSPECIFIKATIONER - Maksimal output: 65W ~ 20V 3,25A / 15V 3A / 9V 3A Indgangsspændingsområde: 100-240V Original Lenovo USB-C-lader til bærbar computer AC-adapter strømledning
Kompatibel med Asus ZenBook (OLED UX325) (OLED UX363) (OLED UX371), UX325 UX363 UX370 UX370UA UX390UA UX393 UX425 UX435 UX482 UX490UA, UM425 UM425UA Q325UA, ExpertBook B9 B9450FA B9 B9450CEA, Kompatibel med Asus VivoBook S435 S435EA
Grundlæggende parametre
| Produktserie | 65W USB-C AC-adapter |
| Indgangsspænding/Indgangsfrekvens | 100-240V 50-60Hz |
| Udgangsspænding/Udgangsstrøm | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3,25A |
| Stille tab | ≤0,1 W |
| Udsving i output | ≤ 200 mv |
| Udskriftseffektivitet | ≥88% |
| Beskyttelse | Overbelastningsbeskyttelse/Overstrømsbeskyttelse |
| Kortslutningsbeskyttelse/Temperaturbeskyttelse |
Andre parametre
| AC-stik | Ikke fjernbar |
| AC-kabel, valgfrit | EU/US/CN/UK/Indsk stik |
| DC-ledningslængde/DC-tips | Tilpasningsbar |
| Produktstørrelse | 75*75x38x28.5mm |
| Produktfarve | Sort/Hvid |




