GÜÇ ÖZELLİKLERİ - Maksimum Çıkış: 65W ~ 20V 3.25A / 15V 3A / 9V 3A Giriş Voltaj Aralığı: 100-240V Orijinal Lenovo USB-C Şarj Cihazı Dizüstü Bilgisayar AC Adaptör Güç Kablosu
Asus ZenBook (OLED UX325) (OLED UX363) (OLED UX371), UX325 UX363 UX370 UX370UA UX390UA UX393 UX425 UX435 UX482 UX490UA, UM425 UM425UA Q325UA, ExpertBook B9 B9450FA B9 B9450CEA ile Uyumlu, Asus VivoBook S435 S435EA ile Uyumlu
Temel parametreler
| Ürün serisi | 65W USB-C AC Adaptör |
| Giriş voltajı/Giriş frekansı | 100-240v 50-60hz |
| Çıkış voltajı/Çıkış akımı | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3,25A |
| Statik kayıp | ≤0.1W |
| Çıkış dalgalanması | ≤200mV |
| Çıkış verimliliği | ≥88% |
| Koruma | Aşırı voltaj koruması/Aşırı akım koruması |
| Kısa devre koruması/Sıcaklık koruması |
Diğer parametreler
| AC şarj aleti | Çıkarılamaz |
| AC kablo Seçenekleri | AB/ABD/Çin/İngiltere/Hint Fişi |
| DC hattı uzunluğu/DC uçları | Özelleştirilebilir |
| Ürün Boyutu | 75*75x38x28.5mm |
| Ürün Rengi | Siyah/Beyaz |




