Nagy minőségű 25 W-os PD Type-C töltő gyors töltéshez eredeti telefonokhoz 25 W-os kimeneti teljesítménnyel
Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | PD 25 W-os USB-C tápegység |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | 5 V / 3 A, 9 V / 2,77 A, 12 V / 2,08 A |
| Statikus veszteség | ≤0,1 W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥86.2% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb paraméterek
| zongorászti Szabvány | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Csatlakozó típusa | AC bemenet 2 csatlakozó |
| DC kimenet Type-C, Lightning | |
| Termék mérete | 44*44*27.6mm |
| Termék szín | Fehér/Fekete |










