iPhone 16 15 Ładowarka Szybkie Ładowanie, 3 Sztuki 20W USB C Ładowarka z 2m Kablem Typu C, Ścienne USB C Wejście dla iPhone 16/15/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
Podstawowe parametry
| Seria produktów | Zasilacz PD 20 W USB-C |
| Napięcie wejściowe/Częstotliwość wejściowa | 100-240v 50-60hz |
| Napięcie wyjściowe/Prąd wyjściowy | 5 V/3 A, 9 V/2,22 A, 12 V/1,67 A |
| Strata statyczna | ≤0,1 W |
| Wychylanie wyjściowe | ≤ 200 mV |
| Efektywność wyjściowa | ≥85.48% |
| Ochrona | Ochrona przed nadmiernym napięciem/Ochrona przed przeciążeniem prądem |
| Ochrona przed zwarciami/Ochrona termiczna |
Inne parametry
| standardowy gniazdek | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Typ złącza | Wejście AC 2 wtyki |
| Wyjście prądu stałego Typ-C, Lightning | |
| Rozmiar Produktu | 43*27.5*41.5mm |
| Kolor produktu | Biały/Czarny |










