iPhone 16 15 Laddare Snabbladdning, 3 Pack 20W USB C Laddare Block med 6FT Typ C Kabel, USB C Vägguttag för iPhone 16/15/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
Grundläggande parametrar
| Produktserie | PD 20 W USB-C-nätadapter |
| Ingångsspänning/Ingångsfrekvens | 100-240v 50-60hz |
| Utspänning/Utström | 5 V/3 A, 9 V/2,22 A, 12 V/1,67 A |
| Statiskt förlust | ≤0,1 W |
| Utmatningsrippel | ≤200 mV |
| Utdataeffektivitet | ≥85.48% |
| Skydd | Överspänningsskydd/Överströmsskydd |
| Kortslutningsskydd/Värmeskydd |
Andra parametrar
| socketstandard | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Anslutartyp | AC Ingång 2 Stick |
| DC Utgång Type-C,Lightning | |
| Produktstorlek | 43*27.5*41.5mm |
| Produktfärg | Vit/Svart |










