HP COMPAQ TABLET TC1000, TC1100, TC4200 PRESARIO ALLA I SERIEN 2200, 2800, B1000, B2000, B3000, C300, C500, C700, F500, F700, M200, V1000, V2100, V2200, V2300, V2400, V2500, V2600, V2700, V3000, V3100, V3200, V3300, V3400, V3500, V4000, V5000, V6000, V6100, V6200, V6300, V6400, V6500, PAVILION ALLA I SERIEN DV1000, DV1100, DV1200, DV1300, DV1400, DV1500, DV1600, DV1700, DV2000, DV2100, DV2200, DV2300, DV4000, DV4100, DV4200, DV4300, DV4400, DV5000 och så vidare!
Grundläggande parametrar
| Produktserie | 90W bärbar dator AC-adapter för HP |
| Ingångsspänning/Ingångsfrekvens | 100-240v 50-60hz |
| Utspänning/Utström | 18,5 V, 4,9 A |
| Statiskt förlust | ≤0,1 W |
| Utmatningsrippel | ≤200 mV |
| Utdataeffektivitet | ≥88% |
| Skydd | Överspänningsskydd/Överströmsskydd |
| Kortslutningsskydd/Värmeskydd |
Andra parametrar
| AC-port | C5/C7 kabelanslutning |
| AC-kabel, valfri | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC-ledningslängd/DC-tips | Anpassningsbar |
| Produktstorlek | 128,0*51,2*32,9mm |
| Produktfärg | Svart/Vit |







