DELL bärbar dator 4,5*3,0 mm DC-adapter 19,5 V 4,62 A kompatibel med DELL 6H22T 06H22T AA90PM111
Grundläggande parametrar
| Produktserie | 90 W växelströmsadapter för laptop för DELL |
| Ingångsspänning/Ingångsfrekvens | 100-240v 50-60hz |
| Utspänning/Utström | 19,5 V 4,62 A |
| Statiskt förlust | ≤0,1 W |
| Utmatningsrippel | ≤200 mV |
| Utdataeffektivitet | ≥88% |
| Skydd | Överspänningsskydd/Överströmsskydd |
| Kortslutningsskydd/Värmeskydd |
Andra parametrar
| AC-port | C5/C7 kabelanslutning |
| AC-kabel, valfri | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC-ledningslängd/DC-tips | Anpassningsbar |
| Produktstorlek | 128,0*51,2*32,9mm |
| Produktfärg | Svart/Vit |







