DELL Notebook 4,5*3,0 mm DC adapter 19,5 V, 4,62 A, kompatibilis DELL 6H22T, 06H22T, AA90PM111 modellekkel
Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | 90 W-os laptop váltóáramú (AC) adapter DELL-hez |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | 19,5 V 4,62 A |
| Statikus veszteség | ≤0,1 W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥88% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb paraméterek
| AC csatlakozó | C5/C7 kábelcsatlakozó |
| AC kábel opcionális | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC kábel hossza/DC csatlakozók | Testreszabható |
| Termék mérete | 128,0*51,2*32,9 mm |
| Termék szín | Fekete/Fehér |







