Univerzális váltóáramú tápegység, 12 V, 2 A, 24 W-os töltő, 100 V-os váltóáramról egyenáramú 12 V-ra, 2000 mA, 1500 mA, 1000 mA, 500 mA kimenetű tápegységvezérlő, 11 darab különböző DC csatlakozófej, 12 V-os átalakító, inverter, transzformátor, váltóáram–egyenáram tápegység (DC12V ~ 2A)
Kompatibilis eszközök:
LED szalagvilágítás, WiFi router, ADSL modemek, Bluetooth hangszórók, GPS-eszközök, webkamerák, digitális zongorakláviárok, kapcsolók, CCTV biztonsági kamerák stb.
Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | Falra szerelhető tápegység |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | 12V/2A |
| Statikus veszteség | ≤0,1 W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥87.5% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb paraméterek
| AC behúzó | Nem leválasztható |
| AC kábel opcionális | EU / USA / Kína / Argentína / Ausztrália / Brazília csatlakozó |
| DC kábel hossza/DC csatlakozók | Testreszabható |
| Termék mérete | 65 × 44,5 × 31 mm |
| Termék szín | Fekete/Fehér |




