90W USB C laptop töltő kompatibilis Dell-lel
Kompatibilis a Dell Latitude 3380 3390 3379 3400 3500 5175 5179 5285 5289 5289 2-in-1 5290 5300 5300 2-In-1 5300 2-in-1 Chrome 5310 5310 2-in-1 5400 5400 Chrome 5401 5410 5411 5501 5510 5511 5500 7212 7275 7285 7290 7202 7300 7400 7310 7350 7368 7370 7389 7390 2-in-1 7410 E7370 5490 7490 E7480 E5450 5500 5580 5590 5591 7389 2-in-1 7390 2-in-1 7400 2-In-1 7569 7778 9410 2-in-1 9510 modellel
Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | 90W USB C laptop töltő kompatibilis Dell-lel |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | 5 V/3 A, 9 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/4,5 A |
| Statikus veszteség | ≤0.3W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥88% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb paraméterek
| AC csatlakozó | C5/C7 kábelcsatlakozó |
| AC kábel opcionális | EU/US/AU/CN/UK |
| DC kábel hossza/DC csatlakozók | Testreszabható |
| Termék mérete | 130,1 × 67,3 × 23,2 mm |
| Termék szín | Fekete |









