ASUS laptop töltő, kompatibilis a Toshiba Satellite ASUS-szal, ASUS 19V 4.74A, TOSHIBA 19V 4.74A, LENOVO 19V 4.74A, MEDION 19V 4.74A, 1005px A40 A42F A43 A45 A450C A52 A52F A53 A53E A53S A53SD A53T a53u A54 A54C A55 A55A A55V A55VD
Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | 90 W-os hordozható számítógép AC adapter ACER számítógépekhez |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | 19V 4,74A |
| Statikus veszteség | ≤0,1 W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥88% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb paraméterek
| AC csatlakozó | C5/C7 kábelcsatlakozó |
| AC kábel opcionális | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC kábel hossza/DC csatlakozók | Testreszabható |
| Termék mérete | 128,0*51,2*32,9 mm |
| Termék szín | Fekete/Fehér |







