АСУС лаптоп пуњач Компатибилан са Тошиба Сателит АСУС, АСУС 19В 4.74А Тошиба 19В 4.74А ЛЕНОВО 19В 4.74А МЕДИОН 19В 4.74А, 1005px А40 А42Ф А43 А45 А450
Основни параметри
| Серија производа | 90Вт лаптоп АЦ адаптер за АЦЕР |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 19В 4,74А |
| Статички губитак | ≤ 0,1 Вт |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥88% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| АЦ порт | С5 / С7 Кабловски конектор |
| ЦА кабел Оптиона | Уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно. |
| Дужина линије ЦС/врхови ЦС | Усавршава се |
| Величина производа | 128,0*51,2*32,9 мм |
| Боја производа | ЦАРНО/БЕЛО |







