Încărcător laptop ASUS Compatibil cu Toshiba Satellite ASUS, ASUS 19V 4.74A TOSHIBA 19V 4.74A LENOVO 19V 4.74A MEDION 19V 4.74A, 1005px A40 A42F A43 A45 A450C A52 A52F A53 A53E A53S A53SD A53T a53u A54 A54C A55 A55A A55V A55VD
Parametrii de bază
| Seria de produse | adapter AC de 90 W pentru laptopuri Acer |
| Tensiune de intrare/Frecvență de intrare | 100-240v 50-60hz |
| Tensiune de ieșire/Curent de ieșire | 19V 4,74A |
| Pierdere statică | ≤0,1W |
| Unduirea de ieșire | ≤200mV |
| Eficiență de ieșire | ≥88% |
| Protecție | Protecție la supratensiune/Protecție la supracurent |
| Protecție la scurtcircuit/Protecție termică |
Alte Parametrii
| Port de ac | Conector cablu C5/C7 |
| Cablu AC opțional | UE/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| Lungimea liniei DC/vârfuri DC | Personalizabil |
| Dimensiunea produsului | 128,0*51,2*32,9mm |
| Culoarea produsului | Neagră/Albă |







