Ładowarka do laptopa ASUS, zgodna z Toshiba Satellite ASUS, ASUS 19V 4.74A, TOSHIBA 19V 4.74A, LENOVO 19V 4.74A, MEDION 19V 4.74A, 1005px A40 A42F A43 A45 A450C A52 A52F A53 A53E A53S A53SD A53T a53u A54 A54C A55 A55A A55V A55VD
Podstawowe parametry
| Seria produktów | 90 W – zasilacz sieciowy AC do laptopa dla modeli Acer |
| Napięcie wejściowe/Częstotliwość wejściowa | 100-240v 50-60hz |
| Napięcie wyjściowe/Prąd wyjściowy | 19 V 4,74 A |
| Strata statyczna | ≤0,1 W |
| Wychylanie wyjściowe | ≤ 200 mV |
| Efektywność wyjściowa | ≥88% |
| Ochrona | Ochrona przed nadmiernym napięciem/Ochrona przed przeciążeniem prądem |
| Ochrona przed zwarciami/Ochrona termiczna |
Inne parametry
| / / / / / / / / / / / / / / / / / / / | Złącze kabla C5/C7 |
| Kabel AC opcjonalny | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| Długość przewodu DC/końcówki DC | Dostosowalne |
| Rozmiar Produktu | 128,0*51,2*32,9 mm |
| Kolor produktu | Czarny/Biały |







