Toshiba Satellite ASUS, ASUS 19V 4.74A TOSHIBA 19V 4.74A LENOVO 19V 4.74A MEDION 19V 4.74A, 1005px A40 A42F A43 A45 A450C A52 A52F A53 A53E A53S A53SD A53T a53u A54 A54C A55 A55A A55V A55VD ile uyumlu ASUS dizüstü bilgisayar şarj cihazı
Temel parametreler
| Ürün serisi | 90 W Dizüstü Bilgisayar AC Adaptörü – Acer İçin |
| Giriş voltajı/Giriş frekansı | 100-240v 50-60hz |
| Çıkış voltajı/Çıkış akımı | 19V 4,74A |
| Statik kayıp | ≤0.1W |
| Çıkış dalgalanması | ≤200mV |
| Çıkış verimliliği | ≥88% |
| Koruma | Aşırı voltaj koruması/Aşırı akım koruması |
| Kısa devre koruması/Sıcaklık koruması |
Diğer parametreler
| AC port | C5/C7 Kablo Bağlantısı |
| AC kablo Seçenekleri | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC hattı uzunluğu/DC uçları | Özelleştirilebilir |
| Ürün Boyutu | 128.0*51.2*32.9mm |
| Ürün Rengi | Siyah/Beyaz |







