90 W 20 V 4,5 A USB-laptopadapter voor Lenovo IBM Thinkpad G405 G500 G505
Basisparameters
| Productserie | 90W Laptop AC-adapter voor LENOVO |
| Ingangsspanning/Ingangsfrequentie | 100-240v 50-60hz |
| Uitgangsspanning/Uitgangsstroom | 20V 4,5A |
| Statische verlies | ≤0,1W |
| Uitgangsrimpel | ≤200mV |
| Uitkomst efficiëntie | ≥88% |
| Bescherming | Beveiliging tegen te hoge spanning/te hoge stroom |
| Kortsluitbeveiliging/Temperatuurbeveiliging |
Andere parameters
| Ac-poort | C5/C7-kabelconnector |
| AC-kabel optioneel | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC-lijnlengte/DC-punten | Aanpasbaar |
| Productgrootte | 128,0*51,2*32,9 mm |
| Product Kleur | Zwart/Wit |







