35W USB C Super Snel Wandlader voor iPad Pro 13/12,9/11 inch 2025/2024/2022/2021/2020, Air 6/5e, Mini 7/6, i Pad 11/10e generatie
Compatibel met iPad Pro 13/12,9/11 inch 6e/5e/4e/3e, iPad Air 13/11 inch M3 M2 Air 6e/5e, iPad Mini A17 Pro 2025 7e/6e, iPad 11e A16 2025 10e generatie, iPhone 16/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max/15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max, Samsung, Pixel LG, Moto, Tablet, Laptop, Android-telefoon en meer USB-C-apparaten
Basisparameters
| Productserie | PD 35W USB-C voedingsadapter |
| Ingangsspanning/Ingangsfrequentie | 100-240v 50-60hz |
| Uitgangsspanning/Uitgangsstroom | 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,92A, 15V/2,33A, 20V/1,75A |
| Statische verlies | ≤0,1W |
| Uitgangsrimpel | ≤200mV |
| Uitkomst efficiëntie | ≥85.48% |
| Bescherming | Beveiliging tegen te hoge spanning/te hoge stroom |
| Kortsluitbeveiliging/Temperatuurbeveiliging |
Ander Parameters
| socket standaard | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Connector Type | AC Ingang 2 Plug |
| DC Uitvoer Type-C, Lightning | |
| Productgrootte | 44*44*27.6mm |
| Product Kleur | Wit/Zwart |










