Voorzien van een USB-C-poort (max. 25 W) en een USB-A-poort (max. 18 W). Laadt veilig twee apparaten tegelijkertijd op, waardoor meerdere laders overbodig worden
Basisparameters
| Productserie | PD-adapter met 25 W voor USB-C en USB-A |
| Ingangsspanning/Ingangsfrequentie | 100-240v 50-60hz |
| Uitgangsspanning/Uitgangsstroom | (USB-C) 5 V/3 A, 9 V/2,77 A, 12 V/2,08 A; (USB-A) 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A; (USB-A + USB-C) 5 V/3 A |
| Statische verlies | ≤ 0,11 W |
| Uitgangsrimpel | ≤200mV |
| Uitkomst efficiëntie | ≥86.3% |
| Bescherming | Beveiliging tegen te hoge spanning/te hoge stroom |
| Kortsluitbeveiliging/Temperatuurbeveiliging |
Andere parameters
| socket standaard | CN/EU/US/KR/BR/AR/AU |
| Connector Type | AC Ingang 2 Plug |
| Gelijkstroom-uitgang: USB-C, USB-A | |
| Productgrootte | 44 × 27,6 × 44 mm |
| Product Kleur | Wit/Zwart |









