90W 20V 4.5A USB Dizüstü Şarj Cihazı Lenovo IBM Thinkpad G405 G500 G505 için
Temel parametreler
| Ürün serisi | 90W Dizüstü Bilgisayar AC Adaptörü Lenovo İçin |
| Giriş voltajı/Giriş frekansı | 100-240v 50-60hz |
| Çıkış voltajı/Çıkış akımı | 20V 4,5A |
| Statik kayıp | ≤0.1W |
| Çıkış dalgalanması | ≤200mV |
| Çıkış verimliliği | ≥88% |
| Koruma | Aşırı voltaj koruması/Aşırı akım koruması |
| Kısa devre koruması/Sıcaklık koruması |
Diğer parametreler
| AC port | C5/C7 Kablo Bağlantısı |
| AC kablo Seçenekleri | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC hattı uzunluğu/DC uçları | Özelleştirilebilir |
| Ürün Boyutu | 128.0*51.2*32.9mm |
| Ürün Rengi | Siyah/Beyaz |







