încărcător laptop USB 90W 20V 4.5A pentru Lenovo IBM Thinkpad G405 G500 G505
Parametrii de bază
| Seria de produse | adaptor AC pentru laptopuri de 90 W pentru LENOVO |
| Tensiune de intrare/Frecvență de intrare | 100-240v 50-60hz |
| Tensiune de ieșire/Curent de ieșire | 20V 4,5A |
| Pierdere statică | ≤0,1W |
| Unduirea de ieșire | ≤200mV |
| Eficiență de ieșire | ≥88% |
| Protecție | Protecție la supratensiune/Protecție la supracurent |
| Protecție la scurtcircuit/Protecție termică |
Alte Parametrii
| Port de ac | Conector cablu C5/C7 |
| Cablu AC opțional | UE/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| Lungimea liniei DC/vârfuri DC | Personalizabil |
| Dimensiunea produsului | 128,0*51,2*32,9mm |
| Culoarea produsului | Neagră/Albă |







