90 W 20 V 4,5 A USB-lader til bærbar computer til Lenovo IBM Thinkpad G405 G500 G505
Grundlæggende parametre
| Produktserie | 90 W laptop-AC-adapter til LENOVO |
| Indgangsspænding/Indgangsfrekvens | 100-240V 50-60Hz |
| Udgangsspænding/Udgangsstrøm | 20V 4.5A |
| Stille tab | ≤0,1 W |
| Udsving i output | ≤ 200 mv |
| Udskriftseffektivitet | ≥88% |
| Beskyttelse | Overbelastningsbeskyttelse/Overstrømsbeskyttelse |
| Kortslutningsbeskyttelse/Temperaturbeskyttelse |
Andre parametre
| AC-port | C5/C7 kabelstik |
| AC-kabel, valgfrit | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC-ledningslængde/DC-tips | Tilpasningsbar |
| Produktstørrelse | 128,0*51,2*32,9mm |
| Produktfarve | Sort/Hvid |







