90W 20V 4.5А USB лаптоп пуњач за Ленова ИБМ Тхинкпад Г405 Г500 Г505
Основни параметри
| Серија производа | 90Вт лаптоп АЦ адаптер за ЛЕНОВО |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 20В 4,5А |
| Статички губитак | ≤ 0,1 Вт |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥88% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| АЦ порт | С5 / С7 Кабловски конектор |
| ЦА кабел Оптиона | Уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно. |
| Дужина линије ЦС/врхови ЦС | Усавршава се |
| Величина производа | 128,0*51,2*32,9 мм |
| Боја производа | ЦАРНО/БЕЛО |







