Hoogwaardige 25W PD Type C-oplader, snel opladen voor originele telefoons met 25W uitgangsvermogen
Basisparameters
| Productserie | PD 25W USB-C-netadapter |
| Ingangsspanning/Ingangsfrequentie | 100-240v 50-60hz |
| Uitgangsspanning/Uitgangsstroom | 5V/3A, 9V/2,77A, 12V/2,08A |
| Statische verlies | ≤0,1W |
| Uitgangsrimpel | ≤200mV |
| Uitkomst efficiëntie | ≥86.2% |
| Bescherming | Beveiliging tegen te hoge spanning/te hoge stroom |
| Kortsluitbeveiliging/Temperatuurbeveiliging |
Andere parameters
| socket standaard | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Connector Type | AC Ingang 2 Plug |
| DC Uitvoer Type-C, Lightning | |
| Productgrootte | 44*44*27.6mm |
| Product Kleur | Wit/Zwart |










