90W USB C bärbar datorladdare, kompatibel med Dell
Kompatibel med Dell Latitude 3380 3390 3379 3400 3500 5175 5179 5285 5289 5289 2-i-1 5290 5300 5300 2-I-1 5300 2-i-1 Chrome 5310 5310 2-i-1 5400 5400 Chrome 5401 5410 5411 5501 5510 5511 5500 7212 7275 7285 7290 7202 7300 7400 7310 7350 7368 7370 7389 7390 2-i-1 7410 E7370 5490 7490 E7480 E5450 5500 5580 5590 5591 7389 2-i-1 7390 2-i-1 7400 2-I-1 7569 7778 9410 2-i-1 9510
Grundläggande parametrar
| Produktserie | 90W USB C bärbar datorladdare, kompatibel med Dell |
| Ingångsspänning/Ingångsfrekvens | 100-240v 50-60hz |
| Utspänning/Utström | 5 V/3 A, 9 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/4,5 A |
| Statiskt förlust | ≤0.3W |
| Utmatningsrippel | ≤200 mV |
| Utdataeffektivitet | ≥88% |
| Skydd | Överspänningsskydd/Överströmsskydd |
| Kortslutningsskydd/Värmeskydd |
Andra parametrar
| AC-port | C5/C7 kabelanslutning |
| AC-kabel, valfri | EU/USA/AU/KINA/STORBRTANNIEN |
| DC-ledningslängd/DC-tips | Anpassningsbar |
| Produktstorlek | 130,1 × 67,3 × 23,2 mm |
| Produktfärg | Svart |









