Universal AC-adapter, 12 V, 2 A, strömförsörjning och laddare, 24 W, AC 100 V till DC 12 V, 2000 mA, 1500 mA, 1000 mA, 500 mA, strömdrivrutin, 11 olika DC-stickproppar, 12 volt-omvandlare, omvandlingsenhet och transformator, AC/DC-adapter (DC 12 V ~ 2 A)
Kompatibla enheter:
LED-strimlor, WiFi-router, ADSL-modem, Bluetooth-högtalare, GPS-enheter, webbkameror, digitala pianokeyboards, nätverksväxlar, CCTV-övervakningskameror m.m.
Grundläggande parametrar
| Produktserie | Väggmonterad strömadapter |
| Ingångsspänning/Ingångsfrekvens | 100-240v 50-60hz |
| Utspänning/Utström | 12V/2A |
| Statiskt förlust | ≤0,1 W |
| Utmatningsrippel | ≤200 mV |
| Utdataeffektivitet | ≥87.5% |
| Skydd | Överspänningsskydd/Överströmsskydd |
| Kortslutningsskydd/Värmeskydd |
Andra parametrar
| AC-koppel | Ej utbytbar |
| AC-kabel, valfri | EU-/US-/CN-/AR-/AU-/BR-anslutning |
| DC-ledningslängd/DC-tips | Anpassningsbar |
| Produktstorlek | 65 × 44,5 × 31 mm |
| Produktfärg | Svart/Vit |




