120W 19V 6.32A 4.5 X 3.0MM Laptop AC Adaptörü ASUS UX501VW Gaming Taşınabilir için Cargador Para Portátil GAMING ASUS UX501VW UX501JW
Temel parametreler
| Ürün serisi | aSUS için 120W Dizüstü Bilgisayar AC Adaptörü |
| Giriş voltajı/Giriş frekansı | 100-240v 50-60hz |
| Çıkış voltajı/Çıkış akımı | 19V 6,32A |
| Statik kayıp | ≤0.21W |
| Çıkış dalgalanması | ≤200mV |
| Çıkış verimliliği | ≥88% |
| Koruma | Aşırı voltaj koruması/Aşırı akım koruması |
| Kısa devre koruması/Sıcaklık koruması |
Diğer parametreler
| AC port | C5/C7 Kablo Bağlantısı |
| AC kablo Seçenekleri | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC hattı uzunluğu/DC uçları | Özelleştirilebilir |
| Ürün Boyutu | 169.7*65.2*38.6 |
| Ürün Rengi | Siyah |







