120W 19V 6,32A 4,5 x 3,0 mm-es laptop AC adapter ASUS UX501VW Gaming hordozható számítógéphez, Cargador Para Portátil GAMING ASUS UX501VW UX501JW-hez
Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | 120 W-os laptop AC adapter ASUS-hoz |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | 19V 6,32A |
| Statikus veszteség | ≤0,21 W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥88% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb paraméterek
| AC csatlakozó | C5/C7 kábelcsatlakozó |
| AC kábel opcionális | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC kábel hossza/DC csatlakozók | Testreszabható |
| Termék mérete | 169.7*65.2*38.6 |
| Termék szín | Fekete |







