120W 19V 6.32A 4.5 X 3.0MM Laptop AC-adapter til ASUS UX501VW Gaming Bærbar Cargador Para Portátil GAMING til ASUS UX501VW UX501JW
Grundlæggende parametre
| Produktserie | 120W laptop AC-adapter til ASUS |
| Indgangsspænding/Indgangsfrekvens | 100-240V 50-60Hz |
| Udgangsspænding/Udgangsstrøm | 19V 6.32A |
| Stille tab | ≤0,21W |
| Udsving i output | ≤ 200 mv |
| Udskriftseffektivitet | ≥88% |
| Beskyttelse | Overbelastningsbeskyttelse/Overstrømsbeskyttelse |
| Kortslutningsbeskyttelse/Temperaturbeskyttelse |
Andre parametre
| AC-port | C5/C7 kabelstik |
| AC-kabel, valgfrit | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC-ledningslængde/DC-tips | Tilpasningsbar |
| Produktstørrelse | 169.7*65.2*38.6 |
| Produktfarve | Sort |







