Microsoft Pro 3/4/5/6/7, Laptop 1/2/3/4/5. Nesil, Book 1/2 ile uyumludur
Temel parametreler
| Ürün serisi | 44 W Hızlı Şarj Cihazı Güç Kaynağı AC Adaptörü |
| Giriş voltajı/Giriş frekansı | 100-240v 50-60hz |
| Çıkış voltajı/Çıkış akımı | 15 V, 2,58 A |
| Statik kayıp | ≤ 0,5W |
| Çıkış dalgalanması | ≤200mV |
| Çıkış verimliliği | ≥88% |
| Koruma | Aşırı voltaj koruması/Aşırı akım koruması |
| Kısa devre koruması/Sıcaklık koruması |
Diğer parametreler
| AC port | C7/C8 Kablo Bağlantı Elemanı |
| AC kablo Seçenekleri | AB/UK/ABD/Çin/Avustralya |
| DC hattı uzunluğu/DC uçları | Özelleştirilebilir |
| Ürün Boyutu | 90,5 × 50,5 × 23,2 mm |
| Ürün Rengi | Siyah |







