120В 19В 6.32А 4.5 Х 3.0ММ Лаптоп АЦ адаптер за АСУС УКС501ВВГ Игри Портабилни пуњач Пара Портатил ГАМИНГ за АСУС УКС501ВВ УКС501ЈВ
Основни параметри
| Серија производа | 120Вт лаптоп АЦ адаптер за АСУС |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 19В 6.32А |
| Статички губитак | ≤0,21 Ват |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥88% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| АЦ порт | С5 / С7 Кабловски конектор |
| ЦА кабел Оптиона | Уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно. |
| Дужина линије ЦС/врхови ЦС | Усавршава се |
| Величина производа | 169.7*65.2*38.6 |
| Боја производа | Црн |







