120W 19V 6.32A 4.5 X 3.0MM Laptop AC-adapter voor ASUS UX501VW Gaming Draagbare Cargador Para Portátil GAMING voor ASUS UX501VW UX501JW
Basisparameters
| Productserie | 120W laptop AC-adapter voor ASUS |
| Ingangsspanning/Ingangsfrequentie | 100-240v 50-60hz |
| Uitgangsspanning/Uitgangsstroom | 19V 6,32A |
| Statische verlies | ≤0,21W |
| Uitgangsrimpel | ≤200mV |
| Uitkomst efficiëntie | ≥88% |
| Bescherming | Beveiliging tegen te hoge spanning/te hoge stroom |
| Kortsluitbeveiliging/Temperatuurbeveiliging |
Andere parameters
| Ac-poort | C5/C7-kabelconnector |
| AC-kabel optioneel | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC-lijnlengte/DC-punten | Aanpasbaar |
| Productgrootte | 169.7*65.2*38.6 |
| Product Kleur | Zwart |







