35W USB C Süper Hızlı Duvar Şarj Aleti, iPad Pro 13/12,9/11 inç 2025/2024/2022/2021/2020, Air 6/5., Mini 7/6, iPad 11/10. Nesil için
IPad Pro 13/12,9/11 inç 6./5./4./3. nesil, iPad Air 13/11 inç M3 M2 Air 6./5., iPad Mini A17 Pro 2025 7./6., iPad 11. A16 2025 10. Nesil, iPhone 16/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max/15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max, Samsung, Pixel LG, Moto, Tablet, Dizüstü Bilgisayar, Android Telefon ve daha fazla USB-C cihaz ile uyumlu
Temel parametreler
| Ürün serisi | PD 35 W USB-C Güç Adaptörü |
| Giriş voltajı/Giriş frekansı | 100-240v 50-60hz |
| Çıkış voltajı/Çıkış akımı | 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/2,92 A, 15 V/2,33 A, 20 V/1,75 A |
| Statik kayıp | ≤0.1W |
| Çıkış dalgalanması | ≤200mV |
| Çıkış verimliliği | ≥85.48% |
| Koruma | Aşırı voltaj koruması/Aşırı akım koruması |
| Kısa devre koruması/Sıcaklık koruması |
Diğer Parametreler
| soket standardı | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Bağlantı Tipi | AC Giriş 2 Priz |
| DC Çıkış Type-C, Lightning | |
| Ürün Boyutu | 44*44*27.6mm |
| Ürün Rengi | Beyaz/Siyah |










