19.5В 6.7А АДАПТЕР СВ/ДЦ Компатибилан са Деллом ВЈЦХ5 ЛА130ПМ121 ПА-1131-28Д1 450-19105 450-12071 ДХИМ1 ПА130ПЕ1-00 ДА130ПЕ1-00 НАД
Основни параметри
| Серија производа | 130Вт лаптоп АЦ адаптер за Делл |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 19.5В 6.7А |
| Статички губитак | ≤0,21 Ват |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥88% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| АЦ порт | С5 / С7 Кабловски конектор |
| ЦА кабел Оптиона | Уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно. |
| Дужина линије ЦС/врхови ЦС | Усавршава се |
| Величина производа | 169.7*65.2*38.6 |
| Боја производа | Црн |







