19.5V 6.7A AC/DC Adaptörü Dell VJCH5 LA130PM121 PA-1131-28D1 450-19105 450-12071 DHYM1 PA130PE1-00 DA130PE1-00 NADP-130AB B PA-1131-02D HP-AD130B13P 130W Güç Kaynağı Şarj Cihazı ile Uyumlu
Temel parametreler
| Ürün serisi | dELL için 130W Dizüstü Bilgisayar AC Adaptör |
| Giriş voltajı/Giriş frekansı | 100-240v 50-60hz |
| Çıkış voltajı/Çıkış akımı | 19,5V 6,7A |
| Statik kayıp | ≤0.21W |
| Çıkış dalgalanması | ≤200mV |
| Çıkış verimliliği | ≥88% |
| Koruma | Aşırı voltaj koruması/Aşırı akım koruması |
| Kısa devre koruması/Sıcaklık koruması |
Diğer parametreler
| AC port | C5/C7 Kablo Bağlantısı |
| AC kablo Seçenekleri | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC hattı uzunluğu/DC uçları | Özelleştirilebilir |
| Ürün Boyutu | 169.7*65.2*38.6 |
| Ürün Rengi | Siyah |







