35W USB C Super hurtig vægoplader blok til iPad Pro 13/12,9/11 tommer 2025/2024/2022/2021/2020, Air 6/5., Mini 7/6, i Pad 11/10. generation
Kompatibel med iPad Pro 13/12,9/11 tommer 6./5./4./3., iPad Air 13/11 tommer M3 M2 Air 6./5., iPad Mini A17 Pro 2025 7./6., iPad 11. A16 2025 10. generation, iPhone 16/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max/15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max, Samsung, Pixel LG, Moto, Tablet, Laptop, Android telefon og flere USB-C-enheder
Grundlæggende parametre
| Produktserie | PD 35 W USB-C strømforsyning |
| Indgangsspænding/Indgangsfrekvens | 100-240V 50-60Hz |
| Udgangsspænding/Udgangsstrøm | 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/2,92 A, 15 V/2,33 A, 20 V/1,75 A |
| Stille tab | ≤0,1 W |
| Udsving i output | ≤ 200 mv |
| Udskriftseffektivitet | ≥85.48% |
| Beskyttelse | Overbelastningsbeskyttelse/Overstrømsbeskyttelse |
| Kortslutningsbeskyttelse/Temperaturbeskyttelse |
Andet Parametre
| socketsstandard | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Stiktype | AC-input 2-stik |
| DC-output Type-C, Lightning | |
| Produktstørrelse | 44*44*27,6 mm |
| Produktfarve | Hvid/Sort |










