Udstyret med USB-C-port (op til 25 W) og USB-A-port (op til 18 W). Oplader sikkert to enheder samtidigt, hvilket eliminerer behovet for flere ladere
Grundlæggende parametre
| Produktserie | PD 25 W USB-C + USB-A strømadapter |
| Indgangsspænding/Indgangsfrekvens | 100-240V 50-60Hz |
| Udgangsspænding/Udgangsstrøm | (USB-C) 5 V/3 A, 9 V/2,77 A, 12 V/2,08 A; (USB-A) 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A; (USB-A + USB-C) 5 V/3 A |
| Stille tab | ≤ 0,11 W |
| Udsving i output | ≤ 200 mv |
| Udskriftseffektivitet | ≥86.3% |
| Beskyttelse | Overbelastningsbeskyttelse/Overstrømsbeskyttelse |
| Kortslutningsbeskyttelse/Temperaturbeskyttelse |
Andre parametre
| socketsstandard | CN/EU/US/KR/BR/AR/AU |
| Stiktype | AC-input 2-stik |
| DC-udgang: USB-C, USB-A | |
| Produktstørrelse | 44 × 27,6 × 44 mm |
| Produktfarve | Hvid/Sort |









