Høj kvalitet 25W PD Type C oplader hurtig opladning til originale telefoner med 25W output effekt
Grundlæggende parametre
| Produktserie | PD 25 W USB-C-strømadapter |
| Indgangsspænding/Indgangsfrekvens | 100-240V 50-60Hz |
| Udgangsspænding/Udgangsstrøm | 5 V/3 A, 9 V/2,77 A, 12 V/2,08 A |
| Stille tab | ≤0,1 W |
| Udsving i output | ≤ 200 mv |
| Udskriftseffektivitet | ≥86.2% |
| Beskyttelse | Overbelastningsbeskyttelse/Overstrømsbeskyttelse |
| Kortslutningsbeskyttelse/Temperaturbeskyttelse |
Andre parametre
| socketsstandard | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Stiktype | AC-input 2-stik |
| DC-output Type-C, Lightning | |
| Produktstørrelse | 44*44*27,6 mm |
| Produktfarve | Hvid/Sort |










