Laptopadapter/voedingsadapter 19,5 V 6,15 A 120 W 5,5*2,5 mm voor Lenovo IDEAPAD Y400/Y500 IdeaPad Y570 IdeaPad Y580 ADP-120L, Y580-2093-4YU,Y580-2093-88U、 Y580-2093-86U,Y580-2093-4ZU,Y580-2093-83U Y580-59345717,Y580-59345715,Y580 59353260,Y580 59RF0051,Y580 59359513 Y580 2099XC7,20993FU,Y580 20998PU,2099XD8,Y580 20993JU,2099XD2
Basisparameters
| Productserie | 120W laptop AC-adapter voor LENOVO |
| Ingangsspanning/Ingangsfrequentie | 100-240v 50-60hz |
| Uitgangsspanning/Uitgangsstroom | 19,5 V 6,15 A |
| Statische verlies | ≤0,21W |
| Uitgangsrimpel | ≤200mV |
| Uitkomst efficiëntie | ≥88% |
| Bescherming | Beveiliging tegen te hoge spanning/te hoge stroom |
| Kortsluitbeveiliging/Temperatuurbeveiliging |
Andere parameters
| Ac-poort | C5/C7-kabelconnector |
| AC-kabel optioneel | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC-lijnlengte/DC-punten | Aanpasbaar |
| Productgrootte | 169.7*65.2*38.6 |
| Product Kleur | Zwart |







