Compatibel met Microsoft Surface Pro 3/4/5/6/7, Surface Laptop 1/2/3/4/5 GEN, Surface Book 1/2
Basisparameters
| Productserie | 44 W snellader-voedingsadapter |
| Ingangsspanning/Ingangsfrequentie | 100-240v 50-60hz |
| Uitgangsspanning/Uitgangsstroom | 15 V, 2,58 A |
| Statische verlies | ≤0.5W |
| Uitgangsrimpel | ≤200mV |
| Uitkomst efficiëntie | ≥88% |
| Bescherming | Beveiliging tegen te hoge spanning/te hoge stroom |
| Kortsluitbeveiliging/Temperatuurbeveiliging |
Andere parameters
| Ac-poort | C7/C8-kabelconnector |
| AC-kabel optioneel | EU/UK/VS/CN/AU |
| DC-lijnlengte/DC-punten | Aanpasbaar |
| Productgrootte | 90,5 × 50,5 × 23,2 mm |
| Product Kleur | Zwart |







